XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS

TORK Papírová utěrka Plus 130050

1.099 
TORK Papírová utěrka Plus 130050
Tato dvouvrstvá víceúčelová papírová utěrka Tork Plus je ideální ke stírání rozlitých tekutin a sušení rukou.

BELYS Multifunkční spray MULTI 7 400ml

147 

BELYS Multifunkční spray MULTI 7 400ml

Rychle a účinně působící víceúčelový sprej,  využitelný v různých výrobních provozech,                                                  dílnách a autoprůmyslu.

Řezný kotouč RHODIUS XT69 MULTI

27 29 

RHODIUS XT69 MULTI

Extra tenký řezací kotouč s dlouhou životností pro širokou škálu aplikací a optimálním poměrem ceny a výkonu. Tento všeuměl MULTI kotouč můžete použít na téměř všechny druhy materiálů – nerez, ocel, Alu, kámen, mosaz, měděné trubky, dráty, plasty atd.

Řezný kotouč RHODIUS XT70

19 29 
Řezný kotouč RHODIUS XT70 Spolehlivý řezací kotouč XT70 pro specialisty i pro hobby kutily, kteří vyhledávají nízkou cenu. Ideální pro brusky s nízkým výkonem. Při řezání vzniká jen malé množství otřepů a odletujících jisker. Výhodný kotouč pro svoji vysokou řeznou rychlost. Jedná se o rovný disk , umožňující větší hloubku ponoření a tím i více řezů.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS SIMPLE

BELYS Těsnění na motory SEAL 200ml – černý

225 

BELYS Těsnění na motory SEAL 200ml - černý

Velmi kvalitní silikonová těsnící hmota k použití v autoprůmyslu a jemné mechanice.

Lamelový kotouč RHODIUS JUMBO SPEED

95 99 
RHODIUS JUMBO SPEED Rychlé a agresivní broušení s velmi vysokou rychlostí úběru materiálu díky velké kontaktní ploše extra dlouhých lamel. Vysoká rychlost úběru materiálu díky keramickému zrnu. Obzvláště vhodné pro broušení tvrzené oceli, okují a titanu. Obzvláště dobré pro broušení hran. JUMBO SPEED přesvědčí velmi vysokým řezným výkonem v kombinaci se zvláště dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tento prémiový nástroj se perfektně hodí pro náročné broušení a nabízí optimální poměr ceny a výkonu. Při používání lamelový kotouč JUMBO SPEED boduje svými dlouhými překrývajícími se lamelami. Ty zajišťují znatelné zvýšení výkonu a agresivní odstranění.

BELYS Oboustranná páska PU

139 215 

BELYS Oboustranná páska PU

Trvale pružná oboustranná  lepící  páska určena pro lepení savých i nesavých podkladů.

BRUNOX EPOXY konvertor rzi spray 400ml

339 

BRUNOX EPOXY konvertor rzi spray 400ml

Prostředek pro opravu zrezivělých míst.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ALTERNATIVE

BELYS Čistič na skla 15ml

77 
BELYS Čistič na skla 15ml Speciální čistič povrchů pro lepení autoskel.

BELYS Lepení autoskel DOW 1407 400ml

215 

BELYS Lepení autoskel DOW 1407 400ml

Jednosložkové polyurethanové lepidlo určené k přímému zasklívání autoskel.

Fíbrový kotouč 3M 787C  Ø115x22mm P120

29 
Fíbrový kotouč 3M 787C  Ø115x22mm P120 Fíbrové kotouče 3M™ 787C jsou vybaveny pokročilou technologii 3M přesně tvarovaného brusného zrna. Jejich tuhý fíbrový podklad a pevné pojivo v podobě syntetické pryskyřice poskytuje trvanlivost a odolnost proti roztržení.

Sada nářadí KRAFTWERK B140, ABS kufr, pro tesaře

8.560 
Sada nářadí KRAFTWERK B140, ABS kufr Sada nářadí v ABS kufru určeno speciálně pro tesařské profesionály. Výrobce KRAFTWERK.  
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ARROWS PAGINATION

Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F

61 104 
Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F Vynikající zirkonový lamelový brusný kotouč  s vysokou úrovní úběru materiálu a velmi dlouhou životností. LSZ F EXTENDED boduje velmi dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tento prémiový nástroj se perfektně hodí pro náročné broušení a nabízí optimální poměr ceny a výkonu.

Řezný kotouč RHODIUS XTK69 MULTI CROSS

31 33 

RHODIUS XTK69 MULTI CROSS

Speciální kotouč CROSS, který umožňuje řezání a broušení v jediné operaci - s tloušťkou kotouče 1,9 mm. Není potřeba neustále měnit kotouč na různé operace. Tento všeuměl MULTI kotouč můžete použít na téměř všechny druhy materiálů - nerez, ocel, Alu, kámen, mosaz, měděné trubky, dráty, plasty atd.

Řezný kotouč RHODIUS XT10 MINI

24 27 

RHODIUS XT10 MINI

Extrémně výkonný tenký řezací kotouč pro nejnáročnější požadavky uživatelů. S XT10 MINI obdrží uživatel nejlepší nástroj RHODIUS ve své kategorii. Produkty RHODIUS TOPline představují nejvyšší úroveň výkonu a kvality. Při používání XT10 MINI přesvědčí zvláště agresivním řezem. Přesná práce v tenkostěnném materiálu také není žádný problém. Kotouč se vyznačuje nízkým odletem jisker, malým množstvím prachu a extrémně hladkým chodem. Usnadňuje práci a je obzvláště hospodárná.

Řezný kotouč RHODIUS FT67

23 60 

RHODIUS FT67

Extrémně výkonný řezací kotouč  pro silný řez  2,5mm,  s dlouhou životností a pro vysoké uživatelské požadavky.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS WITH ICONS

BELYS UBS 2011 Ochrana podvozku přelakovatelná 500ml – černá

186 

BELYS UBS 2011 Ochrana podvozku přelakovatelná 500ml - černá

Trvale elastický nástřik chrání podvozek před odletujícími kaménky.

Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F1

48 125 
Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F1 Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F1 byl speciálně vyvinut pro zpracování nerezové oceli , má vynikající účinnost na oceli ,černé oceli nazývaná také konstrukční ocel, nebo uhlíková ocel a lité oceli. Kotouč zde boduje velmi dlouhou životností a neustále agresivním odstraňováním.

Sada nářadí KRAFTWERK B140, ABS kufr, pro tesaře

8.560 
Sada nářadí KRAFTWERK B140, ABS kufr Sada nářadí v ABS kufru určeno speciálně pro tesařské profesionály. Výrobce KRAFTWERK.  

BELYS Měděný spray 400ml

165 

BELYS Měděný spray 400ml

Měděná pasta chrání před zrezivěním,  spečením a zadřením spojů a ploch.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS LOAD MORE PAGINATION

Fíbrový kotouč RHODIUS KFS

26 
Fíbrový kotouč RHODIUS KFS Fíbrový kotouč s korundovým zrnem – zrno umožňuje dobrý úběr s vysokou životností. Fíbrové kotouče KFS se podle  zrnitosti výborně  hodí pro hrubé až jemné opracování. Používají se na tvarových a rovných plochách, např. při výrobě nádrží, na částech karosérií, odlitcích, výkovcích a kovových konstrukcích.

BELYS Aplikační štěteček

10 

BELYS Aplikační štěteček

Vlněný štěteček pro snazší aplikace primeru na karoserie.

Fíbrový kotouč RHODIUS KFZ

12 34 
Fíbrový kotouč RHODIUS KFZ Fíbrový kotouč s zirkonovým zrnem – zrno umožňuje velmi dobrý úběr v krátkém čase s vysokou životností. Zvláště vhodné pro zušlechtěné oceli. Fíbrový kotouč RHODIUS KFZ s agresivním  zirkon zrnem byl vyvinut speciálně pro zpracování nerezové oceli  a černé oceli.

Řezný kotouč RHODIUS XT77

18 44 

RHODIUS XT77

Spolehlivý řezací kotouč XT77 pro specialisty i pro hobby kutily, kteří vyhledávají nízkou cenu. Ideální pro brusky s nízkým výkonem. Při řezání vzniká jen malé množství otřepů a odletujících jisker. Výhodný kotouč pro svoji vysokou řeznou rychlost. Jedná se o rovný disk , umožňující větší hloubku ponoření a tím i více řezů.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS CAROUSEL