Leštící kotouče RHODIUS

Zobrazuji všech 6 výsledků

Brusný vějíř rounový RHODIUS Kombi VSK

155 279 
Brusný vějíř rounový RHODIUS Kombi VSK VSK brusné vějíře z brusného rouna/plátna kombinované - Tento nástroj má lamely z rouna a plátna střídavě pokládané a vějířovitě upevněné v náboji nástroje. Byl speciálně navržen pro zpracování nerezové oceli (VA ocel, Inox),  oceli (černá ocel nazývaná také konstrukční ocel,  nebo uhlíková ocel) a lité oceli jako stejně jako hliník a další neželezné kovy jako měď, mosaz, bronz atd.

Lamelový kotouč RHODIUS VLS

149 175 
Lamelový kotouč RHODIUS VLS Rounový lamelový kotouč VLS pro šetrnou povrchovou úpravu. Jemná a pružná rounová vlákna zajistí optimální konečnou úpravu povrchů. Tento nástroj je velmi dobrou volbou, když je třeba povrchy zpracovávat obzvláště jemně. I když mají být připraveny a strukturovány větší plochy, může uživatel dosáhnout vynikajících pracovních výsledků pomocí netkaného lamelového kotouče RHODIUS VLS. Brusný kotouč je také zvláště vhodný pro odstraňování kalů, čištění brusných švů a dokončování po montáži.

Lamelový kotouč RHODIUS VSK F

359 415 
Lamelový kotouč RHODIUS VSK F Díky jedinečné kombinaci dvou speciálních vlastností produktu nabízí VSK F významné výhody, pokud jde o povrchovou úpravu nerezové oceli. Na jedné straně střídavě kombinuje brusné plátno a brusné rouno na jednom kotouči. Výsledkem je dekorativní povrchová úprava (brusné rouno) se současným úběrem materiálu (brusné plátno), takže uživatel ušetří jeden pracovní krok. Optimální otáčky: 3 000 - 3 500 ot./min.

Leštící kotouč RHODIUS FLP

275 659 
Leštící kotouč RHODIUS FLP S plstěnou leštičkou lamel z kvalitního vlněného filcu vyleštíte povrchy do zrcadlového lesku. K použití do vrtačky s upínáním 6mm. Kotouč se hodí ve svařovacích, zámečnických, strojírenských či automobilových dílnách, je vhodný zejména pro čištění a leštění různých typů detailů a komponentů z různých materiálů.

Leštící lamelový kotouč FLS

685 777 
Leštící lamelový kotouč RHODIUS FLS Leštičky plstěných lamel RHODIUS jsou perfektními nástroji pro různé aplikace a výzvy v kovoobrábění, opracování povrchů až do zrcadlového efektu při výrobě zařízení a při stavbě kotlů a nádob.

Leštící pasty RHODIUS

390 480 
Leštící pasty RHODIUS Leštící pasta pro vyleštění povrchů až do zrcadlového lesku. Lešticí pasty RHODIUS obsahují vysoce kvalitní brusné zrno a jsou optimálně sladěny s plstěnými leštičkami lamel RHODIUS a látkovými kroužky RHODIUS.