Zobrazuji všechny 4 výsledky

Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION COOL

111 125 
Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION COOL VISION COOL zaujme velmi dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tepelné zatížení materiálu zůstává nízké a vytváří se méně zakalení. Pokud se musí zpracovávat plechy z nerezové oceli nebo lakované plechy, je to rozhodující výhoda. Časově náročné následné zpracování je omezeno na minimum. Tři chytrá vybrání jsou zvláštní vlastností. Disk se po otočení stává průhledným a umožňuje trvalou kontrolu postupu práce bez zastavení. Zde uživatel přesně vidí, co a kolik brousí.

Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION PRO

82 104 
Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION PRO U průhledového lamelového kotouče je aplikován speciální „vrchní povlak“ lamel, který zajišťuje při broušení ještě chladnější povrch. U tohoto lamelového kotouče je brusné zrno ze zirkonu. Tři chytrá vybrání jsou zvláštní vlastností. Disk se po otočení stává průhledným a umožňuje trvalou kontrolu postupu práce bez zastavení. Zde uživatel přesně vidí, co a kolik brousí

Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION SPEED

109 140 
Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION SPEED  VISION SPEED přesvědčí velmi vysokým brusným výkonem. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tři chytrá vybrání jsou zvláštní vlastností. Disk se po otočení stává průhledným a umožňuje trvalou kontrolu postupu práce bez zastavení. Zde uživatel přesně vidí, co a kolik brousí. Tak lze cíleně ovlivňovat úběr materiálu a zabránit cenově nevýhodné chyby opracování tenkých dílů.

Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION SPEED X-LOCK

135 145 
Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION SPEED X-LOCK VISION SPEED přesvědčí velmi vysokým brusným výkonem.  Vyroben speciálně pro stroje BOSCH s upínáním X-LOCK – jedná se o velmi rychlé upínání kotoučů bez použití nářadí tzv. bajonetové uchycení. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tři chytrá vybrání jsou zvláštní vlastností. Disk se po otočení stává průhledným a umožňuje trvalou kontrolu postupu práce bez zastavení. Zde uživatel přesně vidí, co a kolik brousí. Tak lze cíleně ovlivňovat úběr materiálu a zabránit cenově nevýhodné chyby opracování tenkých dílů.