Zobrazen 1. – 12. z 22 výsledků

Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION COOL

111 125 
Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION COOL VISION COOL zaujme velmi dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tepelné zatížení materiálu zůstává nízké a vytváří se méně zakalení. Pokud se musí zpracovávat plechy z nerezové oceli nebo lakované plechy, je to rozhodující výhoda. Časově náročné následné zpracování je omezeno na minimum. Tři chytrá vybrání jsou zvláštní vlastností. Disk se po otočení stává průhledným a umožňuje trvalou kontrolu postupu práce bez zastavení. Zde uživatel přesně vidí, co a kolik brousí.

Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION PRO

82 104 
Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION PRO U průhledového lamelového kotouče je aplikován speciální „vrchní povlak“ lamel, který zajišťuje při broušení ještě chladnější povrch. U tohoto lamelového kotouče je brusné zrno ze zirkonu. Tři chytrá vybrání jsou zvláštní vlastností. Disk se po otočení stává průhledným a umožňuje trvalou kontrolu postupu práce bez zastavení. Zde uživatel přesně vidí, co a kolik brousí

Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION SPEED

109 140 
Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION SPEED  VISION SPEED přesvědčí velmi vysokým brusným výkonem. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tři chytrá vybrání jsou zvláštní vlastností. Disk se po otočení stává průhledným a umožňuje trvalou kontrolu postupu práce bez zastavení. Zde uživatel přesně vidí, co a kolik brousí. Tak lze cíleně ovlivňovat úběr materiálu a zabránit cenově nevýhodné chyby opracování tenkých dílů.

Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION SPEED X-LOCK

135 145 
Lamelový kotouč průhledový RHODIUS VISION SPEED X-LOCK VISION SPEED přesvědčí velmi vysokým brusným výkonem.  Vyroben speciálně pro stroje BOSCH s upínáním X-LOCK – jedná se o velmi rychlé upínání kotoučů bez použití nářadí tzv. bajonetové uchycení. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tři chytrá vybrání jsou zvláštní vlastností. Disk se po otočení stává průhledným a umožňuje trvalou kontrolu postupu práce bez zastavení. Zde uživatel přesně vidí, co a kolik brousí. Tak lze cíleně ovlivňovat úběr materiálu a zabránit cenově nevýhodné chyby opracování tenkých dílů.

Lamelový kotouč RHODIUS JUMBO LONGLIFE EXTENDED

66 95 
Lamelový kotouč RHODIUS JUMBO LONGLIFE EXTENDED JUMBO LONGLIFE EXTENDED přesvědčí velmi vysokým řezným výkonem v kombinaci se zvláště dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tento prémiový nástroj se perfektně hodí pro náročné broušení a nabízí optimální poměr ceny a výkonu. Při používání lamelový kotouč JUMBO LONGLIFE EXTENDED boduje svými dlouhými překrývajícími se lamelami. Ty zajišťují znatelné zvýšení výkonu a agresivní odstranění. Tento kotouč je velmi vhodný pro broušení koutových svárů.

Lamelový kotouč RHODIUS JUMBO LONGLIFE TRIM

72 89 
Lamelový kotouč RHODIUS JUMBO LONGLIFE TRIM JUMBO LONGLIFE TRIM přesvědčí obzvláště dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tento prémiový nástroj se perfektně hodí pro náročné broušení a nabízí optimální poměr ceny a výkonu. Nosič lamelového kotouče JUMBO LONGLIFE TRIM lze snadno oříznout díky přídavnému profilu. Je tak možné plně využít extra dlouhé lamely. To znamená: Lamelový výčnělek, který byl mezitím spotřebován, lze obrousit a nepoužitou brusnou plochu pak lze ještě plně využít.

Lamelový kotouč RHODIUS JUMBO SPEED

95 99 
RHODIUS JUMBO SPEED Rychlé a agresivní broušení s velmi vysokou rychlostí úběru materiálu díky velké kontaktní ploše extra dlouhých lamel. Vysoká rychlost úběru materiálu díky keramickému zrnu. Obzvláště vhodné pro broušení tvrzené oceli, okují a titanu. Obzvláště dobré pro broušení hran. JUMBO SPEED přesvědčí velmi vysokým řezným výkonem v kombinaci se zvláště dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tento prémiový nástroj se perfektně hodí pro náročné broušení a nabízí optimální poměr ceny a výkonu. Při používání lamelový kotouč JUMBO SPEED boduje svými dlouhými překrývajícími se lamelami. Ty zajišťují znatelné zvýšení výkonu a agresivní odstranění.

Lamelový kotouč RHODIUS JUMBO SPEED EXTENDED

95 215 
RHODIUS JUMBO SPEED EXTENDED Rychlé a agresivní broušení s velmi vysokou rychlostí úběru materiálu díky velké kontaktní ploše extra dlouhých lamel. Vysoká rychlost úběru materiálu díky keramickému zrnu. Obzvláště vhodné pro broušení tvrzené oceli, okují a titanu. Obzvláště dobré pro broušení hran. JUMBO LONGLIFE EXTENDED přesvědčí velmi vysokým řezným výkonem v kombinaci se zvláště dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tento prémiový nástroj se perfektně hodí pro náročné broušení a nabízí optimální poměr ceny a výkonu. Při používání lamelový kotouč JUMBO LONGLIFE EXTENDED boduje svými dlouhými překrývajícími se lamelami. Ty zajišťují znatelné zvýšení výkonu a agresivní odstranění.

Lamelový kotouč RHODIUS JUMBO SPEED X-LOCK

109 215 
RHODIUS JUMBO SPEED X-LOCK Vynikající kotouč s upínáním X-LOCK pro brusky BOSCH. Rychlé a agresivní broušení s velmi vysokou rychlostí úběru materiálu díky velké kontaktní ploše extra dlouhých lamel. Vysoká rychlost úběru materiálu díky keramickému zrnu. Obzvláště vhodné pro broušení tvrzené oceli, okují a titanu. Obzvláště dobré pro broušení hran. JUMBO SPEED X-LOCK přesvědčí velmi vysokým řezným výkonem v kombinaci se zvláště dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tento prémiový nástroj se perfektně hodí pro náročné broušení a nabízí optimální poměr ceny a výkonu. Při používání lamelový kotouč JUMBO SPEED X-LOCK boduje svými dlouhými překrývajícími se lamelami. Ty zajišťují znatelné zvýšení výkonu a agresivní odstranění.

Lamelový kotouč RHODIUS LGA ALU

64 69 
Lamelový kotouč RHODIUS LGA ALU Skvělý lamelový kotouč pro broušení hliníku, mosazi, bronzu, titanu a ostatních měkkých neželezných kovů. Speciální vrstva zabraňuje zanášení kotouče.  Kotouč vyniká velmi dlouhou životností a neustále agresivním odstraňováním. Speciální unašeč  je vyroben z ABS. Disk lze snadno oříznout.

Lamelový kotouč RHODIUS LGZ F1

49 122 
Lamelový kotouč RHODIUS LGZ F1 Lamelový kotouč RHODIUS LGZ F1 byl speciálně vyvinut pro zpracování nerezové oceli , má vynikající účinnost na oceli ,černé oceli nazývaná také konstrukční ocel, nebo uhlíková ocel a lité oceli. Kotouč zde boduje velmi dlouhou životností a neustále agresivním odstraňováním.  Kotouč má unašeč ze skleněných vláken. Uživatel může pracovat s vysokým kontaktním tlakem. Jako brusné zrno pro LGZ F1 se používá vysoce kvalitní korund zirkonia. Všechny lamelové kotouče RHODIUS jsou také bez železa a síry. Na tomto kotouči jsou lamely naplocho.

Lamelový kotouč RHODIUS LGZ F2

50 137 
  Lamelový kotouč RHODIUS LGZ F2 Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F2 je vysoce výkonný brusný kotouč ze zirkonu pro odborníky, kteří požadují dobrou cenu. Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F2 byl speciálně vyvinut pro zpracování nerezové oceli, oceli černá ocel nazývaná také konstrukční ocel, nebo uhlíková ocel a lité oceli. Kotouč zde přesvědčí velmi vysokým brusným výkonem.