Zobrazen 1. – 12. z 16 výsledků

Lamelový kotouč RHODIUS JUMBO LONGLIFE EXTENDED

66 95 
Lamelový kotouč RHODIUS JUMBO LONGLIFE EXTENDED JUMBO LONGLIFE EXTENDED přesvědčí velmi vysokým řezným výkonem v kombinaci se zvláště dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tento prémiový nástroj se perfektně hodí pro náročné broušení a nabízí optimální poměr ceny a výkonu. Při používání lamelový kotouč JUMBO LONGLIFE EXTENDED boduje svými dlouhými překrývajícími se lamelami. Ty zajišťují znatelné zvýšení výkonu a agresivní odstranění. Tento kotouč je velmi vhodný pro broušení koutových svárů.

Lamelový kotouč RHODIUS JUMBO LONGLIFE TRIM

72 89 
Lamelový kotouč RHODIUS JUMBO LONGLIFE TRIM JUMBO LONGLIFE TRIM přesvědčí obzvláště dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tento prémiový nástroj se perfektně hodí pro náročné broušení a nabízí optimální poměr ceny a výkonu. Nosič lamelového kotouče JUMBO LONGLIFE TRIM lze snadno oříznout díky přídavnému profilu. Je tak možné plně využít extra dlouhé lamely. To znamená: Lamelový výčnělek, který byl mezitím spotřebován, lze obrousit a nepoužitou brusnou plochu pak lze ještě plně využít.

Lamelový kotouč RHODIUS JUMBO SPEED

95 99 
RHODIUS JUMBO SPEED Rychlé a agresivní broušení s velmi vysokou rychlostí úběru materiálu díky velké kontaktní ploše extra dlouhých lamel. Vysoká rychlost úběru materiálu díky keramickému zrnu. Obzvláště vhodné pro broušení tvrzené oceli, okují a titanu. Obzvláště dobré pro broušení hran. JUMBO SPEED přesvědčí velmi vysokým řezným výkonem v kombinaci se zvláště dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tento prémiový nástroj se perfektně hodí pro náročné broušení a nabízí optimální poměr ceny a výkonu. Při používání lamelový kotouč JUMBO SPEED boduje svými dlouhými překrývajícími se lamelami. Ty zajišťují znatelné zvýšení výkonu a agresivní odstranění.

Lamelový kotouč RHODIUS LGA ALU

64 69 
Lamelový kotouč RHODIUS LGA ALU Skvělý lamelový kotouč pro broušení hliníku, mosazi, bronzu, titanu a ostatních měkkých neželezných kovů. Speciální vrstva zabraňuje zanášení kotouče.  Kotouč vyniká velmi dlouhou životností a neustále agresivním odstraňováním. Speciální unašeč  je vyroben z ABS. Disk lze snadno oříznout.

Lamelový kotouč RHODIUS LGZ F1

49 122 
Lamelový kotouč RHODIUS LGZ F1 Lamelový kotouč RHODIUS LGZ F1 byl speciálně vyvinut pro zpracování nerezové oceli , má vynikající účinnost na oceli ,černé oceli nazývaná také konstrukční ocel, nebo uhlíková ocel a lité oceli. Kotouč zde boduje velmi dlouhou životností a neustále agresivním odstraňováním.  Kotouč má unašeč ze skleněných vláken. Uživatel může pracovat s vysokým kontaktním tlakem. Jako brusné zrno pro LGZ F1 se používá vysoce kvalitní korund zirkonia. Všechny lamelové kotouče RHODIUS jsou také bez železa a síry. Na tomto kotouči jsou lamely naplocho.

Lamelový kotouč RHODIUS LGZ F2

50 137 
  Lamelový kotouč RHODIUS LGZ F2 Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F2 je vysoce výkonný brusný kotouč ze zirkonu pro odborníky, kteří požadují dobrou cenu. Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F2 byl speciálně vyvinut pro zpracování nerezové oceli, oceli černá ocel nazývaná také konstrukční ocel, nebo uhlíková ocel a lité oceli. Kotouč zde přesvědčí velmi vysokým brusným výkonem.

Lamelový kotouč RHODIUS LGZ FB X-LOCK

70 80 
Lamelový kotouč RHODIUS LGZ FB X-LOCK Vynikající kotouč s upínáním X-LOCK pro brusky BOSCH. Zirkonový lamelový kotouč LGZ FB  s vysokou úrovní úběru materiálu na oceli i na nerezových materiálech. Vyniká velmi dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrchovou úpravu. Tento prémiový nástroj se perfektně hodí pro náročné broušení a nabízí optimální poměr ceny a výkonu.

Lamelový kotouč RHODIUS LSA F1

48 60 
Lamelový kotouč RHODIUS LSA F1 Korundový lamelový kotouč s sklolaminátovým unašečem. Velmi dobrý výkon při broušení ocelí. Lamelový kotouč RHODIUS LSA F1 byl speciálně vyvinut pro zpracování černé oceli , konstrukční oceli, nebo lité oceli.  Speciální „vrchní nátěr“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch.

Lamelový kotouč RHODIUS LSK FK

92 105 
Lamelový kotouč RHODIUS LSK FK Fantastický lamelový kotouč LSK FK vyniká 10 mm dlouhým lamelovým výčnělkem nad průměrem unašeče a stabilní tkaninou. Tento speciální brusný kotouč pro koutové svary je proto ideální pro rychlé a čisté broušení koutových svarů a na obtížných místech. LSK FK zaujme velmi vysokým řezným výkonem. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tento prémiový nástroj je ideální pro náročné broušení.  Pro srovnání, speciální disk zde jednoduše vydrží déle.

Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F

61 104 
Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F Vynikající zirkonový lamelový brusný kotouč  s vysokou úrovní úběru materiálu a velmi dlouhou životností. LSZ F EXTENDED boduje velmi dlouhou životností. Speciální „vrchní povlak“ lamel také zajišťuje ještě chladnější povrch. Tento prémiový nástroj se perfektně hodí pro náročné broušení a nabízí optimální poměr ceny a výkonu.

Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F1

48 125 
Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F1 Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F1 byl speciálně vyvinut pro zpracování nerezové oceli , má vynikající účinnost na oceli ,černé oceli nazývaná také konstrukční ocel, nebo uhlíková ocel a lité oceli. Kotouč zde boduje velmi dlouhou životností a neustále agresivním odstraňováním.

Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F1 X-LOCK

59 66 
Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F1 X-LOCK Vynikající kotouč s upínáním X-LOCK pro brusky BOSCH. Lamelový kotouč RHODIUS LSZ F1 byl speciálně vyvinut pro zpracování nerezové oceli , má vynikající účinnost na oceli ,černé oceli nazývaná také konstrukční ocel, nebo uhlíková ocel a lité oceli. Kotouč zde boduje velmi dlouhou životností a neustále agresivním odstraňováním.