Zobrazuji všechny 3 výsledky

Lamelový kotouč RHODIUS LGA ALU

64 69 
Lamelový kotouč RHODIUS LGA ALU Skvělý lamelový kotouč pro broušení hliníku, mosazi, bronzu, titanu a ostatních měkkých neželezných kovů. Speciální vrstva zabraňuje zanášení kotouče.  Kotouč vyniká velmi dlouhou životností a neustále agresivním odstraňováním. Speciální unašeč  je vyroben z ABS. Disk lze snadno oříznout.

Lamelový kotouč RHODIUS VLS

149 175 
Lamelový kotouč RHODIUS VLS Rounový lamelový kotouč VLS pro šetrnou povrchovou úpravu. Jemná a pružná rounová vlákna zajistí optimální konečnou úpravu povrchů. Tento nástroj je velmi dobrou volbou, když je třeba povrchy zpracovávat obzvláště jemně. I když mají být připraveny a strukturovány větší plochy, může uživatel dosáhnout vynikajících pracovních výsledků pomocí netkaného lamelového kotouče RHODIUS VLS. Brusný kotouč je také zvláště vhodný pro odstraňování kalů, čištění brusných švů a dokončování po montáži.

Lamelový kotouč RHODIUS VSK F

359 415 
Lamelový kotouč RHODIUS VSK F Díky jedinečné kombinaci dvou speciálních vlastností produktu nabízí VSK F významné výhody, pokud jde o povrchovou úpravu nerezové oceli. Na jedné straně střídavě kombinuje brusné plátno a brusné rouno na jednom kotouči. Výsledkem je dekorativní povrchová úprava (brusné rouno) se současným úběrem materiálu (brusné plátno), takže uživatel ušetří jeden pracovní krok. Optimální otáčky: 3 000 - 3 500 ot./min.