Řezné kotouče na kámen, mramor, dlažbu a obkladačky

Zobrazuji všech 11 výsledků

Řezný diamantový kotouč RHODIUS DG70

170 455 
Řezný diamantový kotouč RHODIUS DG70 Řezný diamantový kotouč DG70 byl speciálně vyvinut pro zpracování betonu a dlažby. Tento kvalitní nástroj RHODIUS se také velmi dobře hodí pro zpracování tvrdého kamene a dlažebních desek, betonových trubek a obrubníků. Diamantový řezný kotouč DG70 je vhodný pro ruční použití s ​​úhlovou bruskou.

Řezný diamantový kotouč RHODIUS LD300

605 5.430 
Řezný diamantový kotouč RHODIUS LD300 Řezný diamantový kotouč LD300 byl speciálně navržen pro zpracování tvrdých cihel, železobetonu, železobetonu, dlažby, tvrdého kamene, dlažebních desek, betonových trubek, obrubníků, středně tvrdých mramorových cihel, tvrdých vápenopískových cihel, tvrdých betonových bloků, bloků, pískovec, duté bloky, asfalt, čerstvý beton a měkký betonový blok vyvinut. Tento kvalitní nástroj RHODIUS se také velmi dobře hodí pro opracování dlažebních kostek, břidlice a střešních tašek z betonu.

Řezný diamantový kotouč RHODIUS LD300 X-LOCK

999 1.079 
Řezný diamantový kotouč RHODIUS LD300 X-LOCK Řezný diamantový kotouč LD300 X-LOCK  upínáním X-LOCK – jedná se o velmi rychlé upínání kotoučů bez použití nářadí tzv. bajonetové uchycení. Kotouč je vyvinut speciálně pro zpracování tvrdých cihel, železobetonu, železobetonu, dlažby, tvrdého kamene, dlažebních desek, betonových trubek, obrubníků, středně tvrdých mramorových cihel, tvrdých vápenopískových cihel, tvrdých betonových bloků, bloků, pískovec, duté bloky, asfalt, čerstvý beton a měkký betonový blok vyvinut. Tento kvalitní nástroj RHODIUS se také velmi dobře hodí pro opracování dlažebních kostek, břidlice a střešních tašek z betonu.

Řezný diamantový kotouč RHODIUS LD40

320 846 
Řezný diamantový kotouč RHODIUS LD40 Řezný diamantový kotouč LD40 byl vyvinut speciálně pro zpracování betonu, dlažby, tvrdého kamene, dlažebních desek, betonových trubek, obrubníků a středně tvrdých mramorových cihel. Tento kvalitní nástroj RHODIUS se také velmi dobře hodí pro opracování žuly, tvrdého betonu s kamenivem, dlažebních kostek, tvrdých cihel, železobetonu a železobetonu, tvrdých vápenopískových cihel, tvrdého betonového kamene, tvárnic, betonových střešních tašek a dutých tvárnic.

Řezný diamantový kotouč RHODIUS LD40 X-LOCK

499 635 
Řezný diamantový kotouč RHODIUS LD40 X-LOCK Řezný diamantový kotouč LD40 X-LOCK  upínáním X-LOCK – jedná se o velmi rychlé upínání kotoučů bez použití nářadí tzv. bajonetové uchycení. Kotouč je vyvinut speciálně pro zpracování betonu, dlažby, tvrdého kamene, dlažebních desek, betonových trubek, obrubníků a středně tvrdých mramorových cihel.

Řezný diamantový kotouč RHODIUS LD410 SPEED

1.207 6.088 
Řezný diamantový kotouč RHODIUS LD410 SPEED Řezný diamantový kotouč LD410 SPEED byl speciálně vyvinut pro zpracování žuly, mramoru, tvrdých dlažebních kamenů, hliněných střešních tašek, tvrdých cihel, vyztuženého betonu, železobetonu, betonu, dlažeb, tvrdého kamene, dlažebních desek, betonových trubek, obrubníků, středně tvrdých mramorových dlaždic a betonové střešní tašky. Tento kvalitní nástroj RHODIUS se také velmi dobře hodí pro zpracování tvrdého betonu s kamenivem, břidlice, tvrdých vápenopískových cihel, tvrdých betonových bloků, bloků, pískovců a dutých bloků

Řezný kotouč drážkovací do zdiva RHODIUS LD403S

3.590 3.990 
Řezný kotouč drážkovací do zdiva RHODIUS LD403S Řezný kotouč k drážkování zdiva RHODIUS LD403S Vám ušetří až 50% náročné a extrémně špinavé práce. Drážkování do zdiva jen v jednom pracovním kroku. LD403 S je jako následovník produktu LD402/LD403. Je perfektně vybaven kombinací dvou typů diamantových kotoučů.

Řezný kotouč drážkovací do zdiva RHODIUS LD404

3.820 4.990 
Řezný kotouč drážkovací do zdiva RHODIUS LD404 Řezný kotouč k drážkování zdiva RHODIUS LD404 Vám ušetří až 50% náročné a extrémně špinavé práce. Drážkování do zdiva jen v jednom pracovním kroku. LD404 je jako následovník produktu LD402/LD403. Je perfektně vybaven kombinací dvou typů diamantových kotoučů.

Řezný kotouč RHODIUS XT66

29 57 

RHODIUS XT66

Extra tenký kotouč řeže dlaždice, obkladačky, střešní krytinu, betonové výrobky a zanechává čisté hrany. Dobrý řezný výkon na titanu. Ideální také pro stroje s nízkým výkonem.

Řezný kotouč RHODIUS XT69 MULTI

27 29 

RHODIUS XT69 MULTI

Extra tenký řezací kotouč s dlouhou životností pro širokou škálu aplikací a optimálním poměrem ceny a výkonu. Tento všeuměl MULTI kotouč můžete použít na téměř všechny druhy materiálů – nerez, ocel, Alu, kámen, mosaz, měděné trubky, dráty, plasty atd.

Řezný kotouč RHODIUS XTK69 MULTI CROSS

31 33 

RHODIUS XTK69 MULTI CROSS

Speciální kotouč CROSS, který umožňuje řezání a broušení v jediné operaci - s tloušťkou kotouče 1,9 mm. Není potřeba neustále měnit kotouč na různé operace. Tento všeuměl MULTI kotouč můžete použít na téměř všechny druhy materiálů - nerez, ocel, Alu, kámen, mosaz, měděné trubky, dráty, plasty atd.