Zobrazen 1. – 12. z 25 výsledků

Řezný kotouč RHODIUS FT26

22 49 

RHODIUS FT26

Spolehlivý řezací kotouč  pro silný řez  2,0-2,5mm,  s dlouhou životností pro každého odborníka, který požaduje dobrou cenu.

Řezný kotouč RHODIUS FT33

21 48 

RHODIUS FT33

Velmi výkonný řezací kotouč  pro silný řez  2,0-3,0mm,  s dobrým poměrem ceny a výkonu.

Řezný kotouč RHODIUS FT33

21 48 

RHODIUS FT33

Velmi výkonný řezací kotouč  pro silný řez  2,0-3,0mm,  s dobrým poměrem ceny a výkonu. Je to dokonalý nástroj pro nejrůznější aplikace a výzvy zámečníků i pro konstrukci kontejnerů, konstrukční ocelové konstrukce, v sanitárním průmyslu a také pro montáž.

Řezný kotouč RHODIUS FT33 X-LOCK

24 26 

RHODIUS FT33 X-LOCK

Velmi výkonný řezací kotouč  pro silný řez  2,5mm,  s dobrým poměrem ceny a výkonu. Vyroben speciálně pro stroje BOSCH s upínáním X-LOCK – jedná se o velmi rychlé upínání kotoučů bez použití nářadí tzv. bajonetové uchycení.

Řezný kotouč RHODIUS FT38

24 62 

RHODIUS FT38

Výkonný řezací kotouč  pro silný řez  2,0-3,0mm,  s dlouhou životností.

Řezný kotouč RHODIUS FT67

23 60 

RHODIUS FT67

Extrémně výkonný řezací kotouč  pro silný řez  2,5mm,  s dlouhou životností a pro vysoké uživatelské požadavky.

Řezný kotouč RHODIUS XT10

30 62 

RHODIUS XT10

Extrémně výkonný tenký řezací kotouč pro nejnáročnější požadavky uživatelů. Při používání XT10 přesvědčí velmi dlouhou životností i v plném řezu a zvláště agresivním, lehkým a rychlým řezem. Přesná práce v tenkostěnném materiálu také není žádný problém. Disk se vyznačuje nízkou úrovní létajících jisker, malým výskytem prachu a vynikající hladkostí chodu. Usnadňuje práci a je obzvláště hospodárná.

Řezný kotouč RHODIUS XT10 MINI

24 27 

RHODIUS XT10 MINI

Extrémně výkonný tenký řezací kotouč pro nejnáročnější požadavky uživatelů. S XT10 MINI obdrží uživatel nejlepší nástroj RHODIUS ve své kategorii. Produkty RHODIUS TOPline představují nejvyšší úroveň výkonu a kvality. Při používání XT10 MINI přesvědčí zvláště agresivním řezem. Přesná práce v tenkostěnném materiálu také není žádný problém. Kotouč se vyznačuje nízkým odletem jisker, malým množstvím prachu a extrémně hladkým chodem. Usnadňuje práci a je obzvláště hospodárná.

Řezný kotouč RHODIUS XT100 EXTENDED

37 131 

RHODIUS XT100 EXTENDED

Řezný kotouč s keramickým brusným zrnem. Pro agresivní řezný výkon a dlouhou životnost při velkoobjemovém broušení. Pro agresivní řezný výkon a dlouhou životnost při velkoobjemovém broušení. S XT100 uživatel obdrží nejlepší nástroj RHODIUS ve své kategorii. Produkty RHODIUS TOPline představují nejvyšší úroveň výkonu a kvality. Při použití XT100 přesvědčí velmi dlouhou životností (životnost) i v plném řezu a zvláště agresivním, obzvláště lehkým a rychlým řezem.

Řezný kotouč RHODIUS XT100 EXTENDED X-LOCK

39 42 

RHODIUS XT100 EXTENDED X-LOCK

Řezný kotouč s keramickým brusným zrnem. Při použití XT100 přesvědčí velmi dlouhou životností (životnost) i v plném řezu a zvláště agresivním, obzvláště lehkým a rychlým řezem. Kotouč se vyznačuje nízkými odletujícími jiskrami, malým vývojem prachu a stabilním používáním a vynikající hladkostí chodu. Usnadňuje práci a je obzvláště hospodárná.

Řezný kotouč RHODIUS XT15 ACCU BOX

220 230 

RHODIUS XT15 ACCU BOX

Extra tenké řezné kotouče, speciálně koncipované pro použití na akumulátorových úhlových bruskách. Odděluje s vysokou řeznou rychlostí. Balení obsahuje 10ks řezných kotoučů XT ACCU. Šetří akumulátor a zajišťuje jeho dlouhou dobu provozu a tím šetří baterii. Při použití XT15 ACCU zaujme také svým plným řezem a obzvláště agresivním, lehkým a rychlým řezem. Přesná práce v tenkostěnném materiálu také není problém.

Řezný kotouč RHODIUS XT200 EXTENDED

35 125 

Řezný kotouč RHODIUS XT200 EXTENDED

Extra tenký řezací kotouč s keramickým brusným zrnem. Pro agresivní a dlouhodobý řezný výkon. Pro průmyslové aplikace s vysokým výkonem při řezání. Brusné kotouče s patentovanou technologií HydroProtect pro ochranu proti procesům stárnutí souvisejícím s vlhkostí.